Christina Ringsberg

Christina Ringsberg
Christina Ringsberg
Christina Ringsberg
Christina Ringsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTINA RINGSBERG, (2) ´´Kråkfröken´´, ´´Mozart lever´´ Etsning, Litografi, signerad och daterad 72, 83, E.A. III, numrerad 26/90, 34 x 49 resp. 39,5 x 49,5 cm

322357

2015-08-10