Mekanisk leksak "Jumbo"

Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak
Mekanisk leksak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEKANISK LEKSAK, "Jumbo", 1900-talets första hälft, plåt, höjd ca 9,5 cm, nyckel saknas

Slitage

322359

2015-08-10