100 st miniatyrplaketter sterlingsilver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRPLAKETTER, 100 st, sterlingsilver, "De 100 förnämsta bilarna i silverminiatyrer", Franklin Mints, 1900-talets andra hälft, plaketternas mått 10 x 17 mm, totalvikt ca 150 g

Bruksslitage

322361

2015-08-10