Lars Jonsson färglitografi ur Millenium-mappen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Ejderpar, signerad Lars Jonsson, E.A. färglitografi, ur Millenium-mappen, 34x47 cm

322362

2015-08-11