Carl Eldh

Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ELDH (1873-1954), skulpturer, 2 st., gips, "Anna ", ´´Brita´´, signerad C.J. Eldh., höjd 16-21 cm

Båda med skador

322377

2015-08-11