Bruno Karlsson oljemålning
2015-08-11
322394
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927), Höstväg, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, 40x23 cm