Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927), Höstväg, signerad och daterad Bruno Karlsson -81, olja på duk, 40x23 cm

322394

2015-08-11