Karl Axel Pehrson färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), Abstrakt komposition, signerad och daterad K. A. Persson -62, färglitografi, 100/150, ca 36x56 cm

Ej examinerad ur ram

322399

2015-08-11