Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), Abstrakt komposition, signerad och daterad K. A. Persson -62, färglitografi, 100/150, ca 36x56 cm
Ej examinerad ur ram
322399
2015-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här