Kaffeservis 23 delar Fürstenberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 23 dlr, Fürstenberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 7 koppar med fat, 6 assietter, litet uppläggningsfat samt 6 mindre koppar utan öra, kaffekannans höjd ca 22 cm

Bruksslitage, enstaka nagg

322403

2015-08-11