Kaffeservis 23 delar Fürstenberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 23 dlr, Fürstenberg, 1900-talets andra hälft, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, 7 koppar med fat, 6 assietter, litet uppläggningsfat samt 6 mindre koppar utan öra, kaffekannans höjd ca 22 cm
Bruksslitage, enstaka nagg
322403
2015-08-11