Theo Tobiasse färglitografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Moi et la sulamite, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, otydligt numrerad 141/150, 50x65 cm. Utförd 1975
Proveniens: Galleri Börjesson, Malmö
Zustandsbeschreibung
322408
2015-08-14