Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse  färglitografi
Theo Tobiasse  färglitografi
Theo Tobiasse  färglitografi
Theo Tobiasse  färglitografi
Theo Tobiasse  färglitografi
Theo Tobiasse  färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Moi et la sulamite, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, otydligt numrerad 141/150, 50x65 cm. Utförd 1975
Proveniens: Galleri Börjesson, Malmö

Zustandsbeschreibung

322408

2015-08-14