Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS NORSBO (1897-1955): (2) Skrattande pojke (sonen Tomas) resp Falu koppargruva, signerad o daterad Hans Norsbo 1943 resp signerad i trycket, etsningar, ca 11x9 resp 11,5x10,5 cm

En något gulnad

322414

2015-08-11