M Höjer färglitografi

M Höjer färglitografi
M Höjer färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

M HÖJER (samtida), Interiör med gunghäst, färglitografi, signerad och numrerad 259/280, bildmått 42x38 cm

322423

2015-08-11