Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 2-delat, 1700-tal, kulföter, bär datering 1834, bemålat, höjd ca 218, 130x56 cm, nyckel finns
Senare bemålat, slitage och skador, renoverat och kompletterat
322424
2015-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här