Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, kulföter, bär datering 1834, bemålat, höjd ca 218, 130x56 cm, nyckel finns

Senare bemålat, slitage och skador, renoverat och kompletterat

322424

2015-08-11