Christian Berg litografier
2015-08-11
322427
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHRISTAN BERG (1893-1976), (2), "Kungens öra" samt komposition/skulpturskiss, signerade och daterade Christian Berg -57, med dedikation, provtryck, litografier, bladmått ca 43x30 cm
Märken, tejprester