Christian Berg litografier
Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
CHRISTAN BERG (1893-1976), (2), "Kungens öra" samt komposition/skulpturskiss, signerade och daterade Christian Berg -57, med dedikation, provtryck, litografier, bladmått ca 43x30 cm
Märken, tejprester
322427
2015-08-11