Christian Berg litografier

Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier
Christian Berg litografier

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

CHRISTAN BERG (1893-1976), (2), "Kungens öra" samt komposition/skulpturskiss, signerade och daterade Christian Berg -57, med dedikation, provtryck, litografier, bladmått ca 43x30 cm

Märken, tejprester

322427

2015-08-11