Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, konsolbord höjd ca 76, spegeln 170 x 66 cm

Slitage och skador

322428

2015-08-11