Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "HMS Ymer i arktis", signerad Roland S, 6/200, färglitografi, ca 43 x 33 cm

Ej examinerad ur ram

322430

2015-08-12