Skåp Jugend

Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Jugend, 1900-tal, skuren dekor, bakomligande inredning med hullor och lådor, hantag i mässing, höjd ca 140, 88 x 50 cm

Ett draghantag saknas, skador, slitage

322431

2015-08-11