Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Jugend, 1900-tal, skuren dekor, bakomligande inredning med hullor och lådor, hantag i mässing, höjd ca 140, 88 x 50 cm
Ett draghantag saknas, skador, slitage
322431
2015-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här