Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med fiskar, signerad och daterad Esaias Thorén -51, 30/35, färglitografi, ca 25 x 35 cm
Ej examinerad ur ram
322433
2015-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här