Esaias Thorén färglitografi

Esaias Thorén färglitografi
Esaias Thorén färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med fiskar, signerad och daterad Esaias Thorén -51, 30/35, färglitografi, ca 25 x 35 cm

Ej examinerad ur ram

322433

2015-08-12