Ivar Morsing teckning

Ivar Morsing teckning
Ivar Morsing teckning
Ivar Morsing teckning
Ivar Morsing teckning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009), surealistiskt landskap, signerad och daterad I. Morsing -48, blyerts på papper, ca 22 x 26 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

322434

2015-08-12