Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964), fåglar, signerad och daterad H Sert 1963, blandteknik, ca 51 x 33 cm
Ej examinerad ur ram
322435
2015-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här