Henri Sert blandteknik på papper

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike, 1934-1964), fåglar, signerad och daterad H Sert 1963, blandteknik, ca 51 x 33 cm

Ej examinerad ur ram

322435

2015-08-12