Silverljusstakar nyrkokostil

Silverljusstakar nyrkokostil
Silverljusstakar nyrkokostil
Silverljusstakar nyrkokostil
Silverljusstakar nyrkokostil
Silverljusstakar nyrkokostil
Silverljusstakar nyrkokostil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokokostil, bär svenska importstämplar, rikligt dekorerade, fasta manschetter, höjd ca 18 cm

Fyllda fötter, bruksslitage

322437

2015-08-11