Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), Förgätmigej, signerad Kliuchnikov, daterad 15, a tergo 2015, olja på duk, ca 27 x 35 cm
322438
2015-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här