Tennljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, omkring 1800, kannelerade, delvis genombruten dekor, kvadratisk fot med pärlstav samt kulfötter, höjd ca 19 cm

Slitage, lagningar, bristningar

322439

2015-08-11