Vjeteslav KLIUCHNIKOV olja
Valmis
2015-08-11
322440
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosa rosor, signerad, daterad atergo Kliuchnikov Slava 2014, olja på duk, ca 30 x 40 cm