Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921), "Ateljébordet III", signerad G Nordström, olja på duk, 60 x 85 cm
Duklagning, krakeleringar
322444
2015-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här