Gunnar Nordström oljemålning
2015-08-11
322444
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921), "Ateljébordet III", signerad G Nordström, olja på duk, 60 x 85 cm
Duklagning, krakeleringar