Rikard Göransson oljemålning

Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning
Rikard Göransson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIKARD GÖRANSSON (född 1958): Fruktstilleben, signerad och daterad R Göransson -07, olja på duk, 66x56 cm

322448

2015-08-21