Tekanna med Värmare

Tekanna med Värmare
Tekanna med Värmare
Tekanna med Värmare
Tekanna med Värmare
Tekanna med Värmare
Tekanna med Värmare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA med VÄRMARE, Kina 1900-tal, Yixing gods, lackarbetet med handtag i mässing

Bruksslitage, tesil med skada

322463

2015-08-11