Vägglystar

Vägglystar
Vägglystar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, mässingsstomme, för två ljus vardera, behängd med olikslipade prismor, höjd 35 cm

En lyster saknar ljusarm, lagningar, skador, slitage

322465

2015-08-11