Karaff 18/1900-tal

Karaff 18/1900-tal
Karaff 18/1900-tal
Karaff 18/1900-tal
Karaff 18/1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TILLBRINGARE, 18/1900-tal, slipad glas, med handtag i silver, höjd 29 cm

Skador, slitage

322467

2015-08-11