Lampa empirestil

Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, s.k. lampe à bouillotte, 3 ljuspunkter, empirestil, 1900-tal, stomme i sten, höjd ca 43 cm

Skärm saknas, skador, slitage

322469

2015-08-12