Blomkruka

Blomkruka
Blomkruka
Blomkruka
Blomkruka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMLÅDA, 18/1900-tal, mässing med dekor av blommor och blad, höjd ca 14, 63 x 21 cm

Slitage, skador, bucklig

322470

2015-08-12