Viktsats mässing

Viktsats mässing
Viktsats mässing
Viktsats mässing
Viktsats mässing
Viktsats mässing
Viktsats mässing

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKTSATS, brons, 1800-tal, dekor med motiv av ekorrar samt reliefdekor, komplett innehållande 8 vikter, höjd ca 6 cm längd ca 8 cm

Smärre repor, slitage

322487

2015-08-12