Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, skulptur, Kosta, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND 4? 90012 , höjd 15, längd 25 cm

Nagg

322497

2015-08-12