Carl Luthander oljemålning
2015-08-12
322503
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Skärgård, signerad Luthander, olja på pannå , 51 x 61 cm