Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÖBELGRUPP, 7 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: 2 karmstolar, 3 stolar, matbord, lampbord, bemålade, bordets höjd ca 74, 145 x 110 cm
Bruksslitage
322506
2015-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här