Möbelgrupp 7 dlr

Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr
Möbelgrupp 7 dlr

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖBELGRUPP, 7 dlr, rokokostil, 1900-tal, bestående av: 2 karmstolar, 3 stolar, matbord, lampbord, bemålade, bordets höjd ca 74, 145 x 110 cm

Bruksslitage

322506

2015-08-12