Skåp rotfanér

Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér
Skåp rotfanér

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SKÅP, rotfanér, 1900-talets andra hälft, höjd ca 147, 83 x 44 cm

Nyckel sakans, slitage och smärr skador

322516

2015-08-12