Tennfat / brickbord
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, tenn, fyrstämplat och stämpeldaterat 1722, brätte med profilerad bård, diameter 48 cm, senare tillverkat underrede i teak, höjd 51 cm
Ytslitage, repor, mindre bristningar, kantbula
322518
2015-08-14