Tennfat / brickbord

Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord
Tennfat / brickbord

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

FAT, tenn, fyrstämplat och stämpeldaterat 1722, brätte med profilerad bård, diameter 48 cm, senare tillverkat underrede i teak, höjd 51 cm

Ytslitage, repor, mindre bristningar, kantbula

322518

2015-08-14