Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFEKANNA, GRÄDDKANNOR, 2 st, SOCKERSKÅL med SOCKERTÅNG, silver, 1800/1900-tal, bl a 1834, 5-28 cm, totalvikt ca 740 g
Bruksslitage
322550
2015-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här