Kaffeservisdelar silver

Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver
Kaffeservisdelar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFEKANNA, GRÄDDKANNOR, 2 st, SOCKERSKÅL med SOCKERTÅNG, silver, 1800/1900-tal, bl a 1834, 5-28 cm, totalvikt ca 740 g

Bruksslitage

322550

2015-08-13