Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BENGT LANDIN (född 1933): Hundra kronor, vilande kvinna och svan, signerad och daterad Bengt Landin 73, färglitografi, 109/120, ca 28x41 cm
Zustandsbeschreibung
322560
2015-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner