Bengt Landin litografi

Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi
Bengt Landin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT LANDIN (född 1933): Hundra kronor, vilande kvinna och svan, signerad och daterad Bengt Landin 73, färglitografi, 109/120, ca 28x41 cm

Zustandsbeschreibung

322560

2015-08-13