Alvar Jansson oljemålning

Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990), stilleben med absint och tidning, monogramsignerad A J, olja på duk, 50 x 64 cm

322574

2015-08-13