Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, tvådelat, furu, 1800-talets andra hälft , spröjsade fönster, totalhöjd ca 230, 115 x 49 cm

Slitage, framtagen färg, skador, retuscher

322576

2015-08-13