Skedatr fat bägare silver

Skedatr fat bägare silver
Skedatr fat bägare silver
Skedatr fat bägare silver
Skedatr fat bägare silver
Skedatr fat bägare silver
Skedatr fat bägare silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, FAT, BÄGARE, silver, 1900-tal, bl.a Gustaf Jansson, 1960, vikt ca 355 g

Slitage

322584

2015-08-13