Fåtölj nyrokoko
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGÈRE, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, träskuren delvis svärtad dekor med motiv av blomster, klädd i randig textil, sitthöjd ca 40 cm, textil och nackkudde medföljer
Slitage, skador vid krönet
322623
2015-08-13