Fåtölj nyrokoko

Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BERGÈRE, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, träskuren delvis svärtad dekor med motiv av blomster, klädd i randig textil, sitthöjd ca 40 cm, textil och nackkudde medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador vid krönet

322623

2015-08-13