Poul Cadovius reolsystem

Poul Cadovius reolsystem
Poul Cadovius reolsystem
Poul Cadovius reolsystem
Poul Cadovius reolsystem

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, reolsystem Royal, fanerad i körsbär, Cado Denmark, bestående av 2 skåp med skjutbart glas, 80 x 56, djup 22, barskåp, 80 x 42, dj. 42, 3 glasvitrinskåp, 65 x 80, dj. 28, 2 lådmoduler, 24 x 80, dj. 28, skåpmodul med hyllplan, 65 x 80, dj. 28 cm, medföljer 17 väggskenor, hyllplan i glas samt fanerad körsbär, mässingsfästen, säljes omonterad

Smärre fanerskador, låda i barskåp saknas

322624

2015-08-13