Carl Erik Trulsson oljemålning
Valmis
2015-08-14
322655
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CARL ERIK TRULSSON (1924-), Landskap med hässjor, olja på duk, signerad CE Trulsson, 38 x 46 cm